Ana Sayfa Facebook Twitter Instagram Youtube  

Başarılarımız

BAŞARILARIMIZ

Sporium Academy Besyo Hazırlık Kursu olarak 14 senedir Besyo Hazırlık, Spor Lisesi, Pomem, Pmyo, Pöh ve Askeri Okullara sayısız Öğrenci yetiştirmenin ve kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Besyo Hazırlık Kursumuzda bu süre içerisinde 800'e yakın öğrencimize Besyo kazandırdık. Sadece okulları kazanmanın sevincini değil aynı zamanda rekorlar kırarak bu mutluluğu elde ettik.

Her yıl Gazi, Ankara, Hacettepe,Yıldırım Beyazıt ve Başkent Üniversitelerine ortalama 30-35 öğrencimizi yerleştirmekteyiz. Aynı zamanda yine her yıl şehir dışındaki Üniversitelere 20-25 civarında öğrencimizi yerleştirmiş bulunmaktayız.

Kursumuz her yıl 55 kişilik bir öğrenci kontenjanına sahiptir ve bu 55 öğrencinin yaklaşık her yıl 45-50 civarındaki öğrencisi üniversitelerini kazanmıştır. 55 kişilik kontenjan dışında öğrenci kaydı almamak kursumuzun ilk prensiplerindendir. Çok kalabalık bir çalışma ortamını asla tercih etmemekteyiz.

2017 yılına kadar Gazi Üniversitesine 211 öğrencimiz yerleşmiş bulunmaktadır. Bu sayı Ankara Üniveritesinde 183,Hacettepe Üniversitesinde 128,Başkent Üniversitesinde 36,Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde 8 ve Şehir dışındaki üniversitelerde ise 172'dir. Aynı zamanda 44 öğrencimizde Spor Liselerini Kazanmıştır.

Bunun yanı sıra 225 öğrencimiz Pomem, 159 öğrencimiz Pöh, 82 Öğrencimiz Pmyo ve 51 öğrencimizde Askeri okulları kazanmıştır.

Gittiğimiz her sınavlarda en yüksek başarıyı elde eden öğrencilerimizin tek tek koordinasyon parkur derecelerini, yada koşu mesafelerini buraya yazarak gereksiz bilgi ile sizleri yormayacağız.

En Büyük Referansımız 14 yıllık Tecrübemiz ve Besyo Kursumuzda  kazanan 738 öğrencimiz, Spor Liselerini kazanan 44 öğrencimiz, aynı zamanda Pomem, Pöh, Pmyo ve Askeri okulları kazanan 517 öğrencimizdir.

Yeni zaferler, rekorlar ve kazanan adaylar için sizide aramızda görmekten mutluluk duyarız.

BİZİ ARAYIN ZATEN FARKI HİSSEDECEKSİNİZ...

SPORİUM ACADEMY BESYO HAZIRLIK KURSU

İLETİŞİM: ADEM BAYRAM

 

0533 480 59 97

Başarılarımız
Başarılarımız
Başarılarımız
Başarılarımız